Copyright 2024 - © 2017 Operácia vianočné dieťa

Zasielanie správ TGJ - upozornenie

Vážení partneri,

dovoľujem si Vás upozorniť, že na skoleniach OVD/TGJ ste dostali inštrukcie, ako postupovať pri podávaní sprav. Napriek tomu niektorí z Vás postupujú úplne ináč. Preto si ešte raz zopakujme ako postupovať.

1. Záverečnú správu TGJ nájdete v sekcii Download - Adobe. Tu si stiahnite do svojho PC súbor Nové hlásenie TGJ.

2. Otvorte súbor v programe Adobe Reader, ktorý sa dá voľne stiahnuť z internetu. Otvorte súbor v tomto programe a vyplňte kolonky. Potom dajte Subor - Ulozit ako.

3. Vyplnenú správu neposielajte poštou, ale výhradne na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

4. Fotografie k správe posielajte ako samostatnú prílohu s tým, že potrebujeme informáciu, ci fotky môžeme použiť napr. do prípravy nového spravodaja a tiež na zaslanie svedectiev našim partnerom v zahraničí

5. Správa TGJ sa posiela až po ukončení kurz TGJ, najneskôr však do 31.7.2019

6. Objednávky na knihy TGJ pre deti posielajte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naši logisti Vašu objednávku spracujú a knihy Vám zašlú na Vami udanú adresu kuriérom. Nezabudnite okrem adresy uvádzať aj telefónne číslo.

 

Národný tím OVD

Stretnutie učiteľov Najúžasnejšej cesty

Vážení učitelia Najúžasnejšej cesty,

ako už bolo avizované počas zasielania prihlášok na školenie TGJ 2017, pripravili sme pre Vás víkendové stretnutie učiteľov TGJ, ktoré sa bude konať 21.-22.9. 2018. Na tomto stretnutí by sme chceli venovať viac pozornosti problematike následnej práce a zdieľať sa spolu s vami o tom, akým problémom a výzvam čelíte vy počas Vašej služby. Zároveň to bude jedinečná možnosť vymeniť si skúsenosti a nápady, týkajúce sa práce s deťmi, ktoré boli obdarované darčekmi OVD. Tiež budeme viac hovoriť o nových materiáloch Najúžasnejšej cesty, s ktorými sa stretnete v novej sezóne. Vzhľadom na to, že kapacita zariadenia je obmedzená Vás prosíme, aby ste opätovne vyplnili prihlášku na toto stretnutie. Ubytovanie pre učiteľov je hradené z našich zdrojov.

Najúžasnejšia cesta

Vážení partneri,

tak ako v minulom roku, aj tento Vás prosíme, aby ste prípadné objednávky kníh Najúžasnejšej cesty zasielali na mail národného tímu OVD: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do emailu uveďte počet kníh, ktoré potrebujete zaslať, vrátane toho, či potrebujete knihy v slovenskom alebo maďarskom jazyku. Tieto knihy Vám budú následne zaslané na Vami uvedenú adresu.

TGJ - predĺženie zasielania správ

Vážení učitelia,

ak ste nestihli zaslať záverečnú správu z následnej starostlivosti (Najúžasnejšia cesta) môžete tak ešte spraviť do 15.9., nakoľko nám bol predĺžený termín na zasielanie správ zo strany Samaritan´s Purse. Tlačivo nájdete v sekcii Download. Vyplňte ho a zašlite spolu s fotodokumentáciou na náš mail. Do mailu tiež uveďte veľkosť trička aké nosíte.

Vopred ďakujeme.

Záverečné správy z Najúžasnejšej cesty

Vážení učitelia TGJ,

do zaslania záverečných správ za TGJ ostáva niekoľko dní, prosíme Vás preto, aby ste dodržali termín 31.7.2017 (pondelok) na odoslanie záverečných správ spolu s fotkami z následnej práce. Ak ste náhodou projekt následnej práce neukončili, prosíme Vás, aby ste napriek tomu vyplnili tlačivo záverečnej správy s tým, že do neho uvediete predpokladaný termín ukončenia Vášho projektu a odošlete ju na našu mailovú adresu. Neodovzdanie správy môže mať za následok vylúčenie z ďalšieho ročníka projektu.

K sprísneniu pravidiel pristupujeme na základe konzultácií s našimi partnermi v zahraničí. Záverečnú správu si môžete stiahnuť TU.

 

Bc. Nadežda Jančárová

národný koordinátor pre následnú prácu

f t g m