Copyright 2023 - © 2017 Operácia vianočné dieťa

Vážení partneri v službe,

do uzávierky prihlasovania do novej sezóny ostáva posledných pár dní. Pozorne si prečítajte sprievodný text vo formulári, ktorý nájdete v hornom menu Operácia vianočné dieťa. Prihlasovanie bude uzatvorené 31.7.2023. Po tomto termíne už nebude možné sa prihlásiť.

VERŠ DŇA

Ján 15:10

Ak budete ostríhať moje prikázania, zostanete v mojej láske, tak ako som ja ostríhal prikázania svojho Otca a zostávam v jeho láske.

Operácia vianočné dieťa

Výberové konanie do tímov OVD

Národný tím, vyhlasuje do 10. júla 2022 výberové konanie na neobsadené pozície do tímov OVD. Prioritne sa jedná o obsadenie pozícií v národnom tíme OVD, konkrétne o pozície Národného koordinátora pre následnú prácu a Národného koordinátora pre modlitby. Zároveň vyhlasujeme výberové konanie do Regionálneho tímu Západ na pozíciu Regionálneho koordinátora, Koordinátora pre následnú prácu, Koordinátora pre logistiku a Koordinátora zdrojov. V prípade, že máte záujem o niektorú z uvedených pozícií vyplňte PRIHLÁŠKU a zašlite ju na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Výberové konanie do ďalších regionálnych tímov bude vyhlásené v ďalšom termíne, avšak v prípade, že sa chcete viac zapojiť do nášho projektu môžete nás individuálne kontaktovať.

V čom spočíva služba Operácie vianočné dieťa?

Služba v rámci OVD je naddenominačnou službou. Je určená všetkým kresťanom, ktorí majú na srdci službu deťom. Našim hlavným poslaním je šírenie Božieho slova deťom a ich rodinám, zakladanie nových zborov a rast existujúcich cirkví prostredníctvom jednoduchého darčeka zabaleného v krabici od topánok.

Výhody, ktoré táto služba poskytuje.

Vzhľadom na to, že sa jedná o celosvetovú službu, členovia tímov získavajú jedinečnú možnosť budovať sa duchovne, osobnostne a zároveň získavajú skúsenosti s oblasti tímovej práce, líderstva a manažmentu. Zároveň sa dostávajú do kontaktu s bratmi a sestrami slúžiacimi v iných štátoch v rámci tohto projektu, majú možnosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch, spoznávať rôzne kultúry, navštevovať rôzne miesta, vzdelávať sa a napredovať vo svojom duchovnom živote za podpory od Samaritan´s Purse. A v neposlednom rade komunikovať s miestnymi cirkvami a rôznymi kresťanskými organizáciami, ktoré pracujú s deťmi a mládežou a ich víziou je budovanie novej generácie kresťanov.

Čo sa od vás očakáva?

V prvom rade od vás očakávame, že máte blízky a pevný vzťah s Bohom. Ste členom miestnej cirkvi, ste zapálení pre prácu s deťmi a mládežou. Ste ochotní venovať svoj čas tejto službe. Budete sa aktívne zúčastňovať na školeniach pre Partnerov v službe /ako školitelia/ a modlitebných stretnutiach, školeniach a konferenciách organizovaných Samaritan´s Purse.

A na záver, táto služba je tiež o vzťahoch, záleží nám na tom, aby sa aj vaša rodina stala súčasťou tohto projektu a preto pre našich členov pravidelne organizuje rôzne stretnutia, teambuildingy a výlety s celými našimi rodinami.

 

 

 

 

 

f t g m